detail

Specialista algoritmů prediktivní údržby (m/ž)

Co děláme v teamu Strategie údržby?

Implementujeme vibrodiagnostiku, termodiagnostiku nebo zpracování obrazu při údržbě strojního zařízení s jednoduchým cílem, odhalit budoucí poruchu nebo výpadek dříve než nastane a tím předejít zastavení výroby.

Vymýšlíme koncepty, které přetváříme do reálných projektů, které následně také realizujeme. Hledáme inovativní řešení, která přinesou jasné výsledky.

Koho hledáme?

Moderně uvažující lidi, kteří se nebojí změn, mají rádi technologie a věří tomu, co dělají. Mají vlastní názor, stále se chtějí učit novým věcem a přitom respektují silnou historii firmy ŠKODA AUTO. Mají minimálně středoškolské technické vzdělání a angličtina jim pomáhá při jejich práci. Zkušenosti s datovou analytikou, znalost SQL, Python a AI/ML v oblasti výroby/údržby.

Co u nás budete dělat?

Navrhovat algoritmy pro prediktivní údržbu, tyto na základě získaných dat ověřovat a neustále vylepšovat. Toto vše implementovat do prostředí ŠKODA AUTO s maximální efektivitou využití současného software a hardware. Budete mistrem vizualizací a budete umět interpretovat, co data znamenají.

Co od nás můžete získat?

Moderní mezinárodní pracovní prostředí
Práci s nejnovějšími technologiemi
Zajímavé finanční ohodnocení
Vzdělávací kurzy a školení
Výhodný pronájem a prodej vozu ŠKODA
Bezúročnou zápůjčku na bydlení a rekonstrukci
5 týdnů dovolené
Příspěvek na penzijní připojištění
Možnost výjezdů do zahraničí

Pracoviště

lokalita

Mladá Boleslav

Kontakt

ŠKODA AUTO a.s.
Kateřina Šelemberková